NAUCZYCIELE PODZIELILI SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

9 stycznia 2024 r. odbyło się zebranie szkoleniowe sekcji Zespołu Kształcenia Zawodowego, na którym nauczyciele biorący udział w praktykach zagranicznych Erasmus+, które realizowano w Grecji, podzielili się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi w trakcie wyjazdu.
Praktyki odbyły się w ramach projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097.
Trzech nauczycieli z Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie: Marek Kozielewicz, Józef Dyniec i Grzegorz Frączek uczestniczyło w szkoleniu branżowym „Organizacja przemysłu motoryzacyjnego i mechanicznego – skuteczne metody edukacji i innowacyjne narzędzia cyfrowe”.
Projekt realizowano w ramach akredytacji programu Erasmus+, Akcja1, Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe uczniów i kadry, dofinansowany przez Unię Europejską.
Info: Jacek Naja/Foto: Joanna Kornicka