Nauczyciele wychowania fizycznego organizują mistrzostwa szkoły w wielu dyscyplinach sportowych. Jest to między innymi: piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy czy szachy.

Prowadzone są także zajęcia pozalekcyjne z gry w piłkę siatkową chłopców i dziewcząt, piłkę koszykową, tenis stołowy, podnoszenie ciężarów oraz zajęcia na siłowni.

Poniżej prezentujemy, obejmujące kilka ostatnich lat zestawienie mistrzostw i zawodów sportowych podczas których nasi uczniowie uzyskiwali czołowe miejsca.

Rok szkolny 2019/2020

• I miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA – Hrubieszów 2019 r.
  • II miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w sztafecie w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • I miejsce – Karolina Ryczko w pchnięciu piłką lekarską w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • II miejsce – Monika Pożoga w pchnięciu piłką lekarską w Halowych OtwartychMistrzostwach Powiatu w LA
  • III miejsce – Emilia Tomaszewska w skoku wzwyż w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • II miejsce – Oliwia Kozdrój Oliwia w skoku wzwyż w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • II miejsce – Beata Matysek w skoku w dal z miejsca w Halowych OtwartychMistrzostwach Powiatu w LA
  • II miejsce – Edyta Kowalczuk w skoku w dal z miejsca w Halowych OtwartychMistrzostwach Powiatu w LA
  • I miejsce – Patrycja Oleszczuk w biegu na 5 okrążeń w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • I miejsce – Natalia Frąckiewicz w biegu na 40m w Halowych Otwartych Mistrzostwach Powiatu w LA
  • I miejsce – Natalia Frąckiewicz w VII Hrubieszowskim Crossie Konstytucji 3 Maja 24.05.2019 r.
  • II miejsce – Karolina Staręga w VII Hrubieszowskim Crossie Konstytucji 3 Maja 24.05.2019 r.
  • III miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej chłopców
  • I miejsce – Wiktoria Adamczuk w Mistrzostwach Miasta w Biegu na 60 m – Memoriał Ewy Kitlińskiej – Hrubieszów 31.05.2019 r.
  • I miejsce – Anna Gogół w Mistrzostwach Miasta w Biegu na 60 m – Memoriał Ewy Kitlińskiej – Hrubieszów 31.05.2019 r.
  • III miejsce – Oliwia Kozdrój w Mistrzostwach Miasta w Biegu na 60 m – Memoriał Ewy Kitlińskiej – Hrubieszów 31.05.2019 r.
  • II miejsce – Mateusz Oleszczuk w Mistrzostwach Miasta w Biegu na 60 m – Memoriał Ewy Kitlińskiej – Hrubieszów 31.05.2019 r.
  • I miejsce w Powiatowym Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców
  • I miejsce w Powiatowym Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt
  • V miejsce w Rejonowym Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt
  • VII miejsce w Wojewódzkim Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców
  • I miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w Powiatowej Licealiadzie w piłce nożnej chłopców

• II miejsce dziewcząt w Powiatowej Licealiadzie w lidze lekkoatletycznej

Hrubieszów 2018 r.

• III miejsce drużynowo – Liga Lekkoatletyczna chłopców – HOSiR Hrubieszów 2018 r.
  • Do zawodów rejonowych zakwalifikowało się 6 uczniów :

– Marek Chmielewski – skok wzwyż

– Dominik Daciuk – 1500 m

– Michał Klimowicz – skok w dal

– Paweł Wroński – 400 m

– Daniel Wyżyn – rzut oszczepem

– Mateusz Oleszczuk – 100 m

• II miejsce dziewcząt w Powiatowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych

– Hrubieszów 2018 r.

• VI miejsce dziewcząt w Rejonowej Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych – Tomaszów Lubelski 2018 r.
  • III miejsce i awans do zawodów wojewódzkich wywalczył Marek Chmielewski

w skoku wzwyż

• III miejsce Zespołu Szkół Nr 1 w sztafetowych biegach przełajowych – Tomaszów Lubelski 2018 r.
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły – 2018 r.
  • W zawodach wojewódzkich 11.10.2018 r. w Lublinie wystartował Marek Chmielewski, zajmując 12 miejsce w skoku wzwyż
  • V miejsce dziewcząt w Rejonowej Licealiadzie w lidze lekkoatletycznej – Zamość 2018 r.
  • Udział dziewcząt w Wojewódzkiej Licealiadzie w lidze lekkoatletycznej – Lublin 2018 r.
  • Julia Janiak – uczennica Zespołu Szkół Nr 1 reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Europy do lat 20 w Podnoszeniu ciężarów, zajęła VII miejsce, ustanawiając rekordy Polski Juniorek do lat 17.
  • Julia Janiak, Wiktoria Litwin, Kinga Kwiatkowska, Natalia Bobrowska to – uczennice naszej szkoły, które otrzymały nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej. Nagrody ufundowała Rada Powiatu Hrubieszowskiego.
  • Dwa I miejsca w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym – kategoria chłopców

i dziewcząt – Werbkowice 2019.

Rok szkolny 2017/2018

• III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Hrubieszów 2017 r.
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt – Hrubieszów 2017 r.
  • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców – Hrubieszów 2017 r.
  • I miejsce w rejonowym etapie XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Promocji Zdrowego Stylu Życia” Polskiego Czerwonego Krzyża – przygotowanie wydarzenia sportowego „Zumby”.
  • Udział uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w zawodach sportowych – Hrubieszowska Liga Koszykarska.

Autor.: Nauczyciele W-F

Autor.: Nauczyciele W-F