INFORMATYCY ROZWIĄZYWALI TEST

W którym roku odbyła się jedna z najsłynniejszych bitew starożytności – bitwa pod Termopilami? Jak nazywa się deser z sezamu? To tylko dwa pytania z obszernego testu, który rozwiązywali dziś uczniowie kształcący się w zawodzie technik – uczestnicy wyjazdu do Grecji.
Komisja w składzie: Barbara Pilarczyk, Izabela Szajwaj i Joanna Janicka przekazała już wyniki:
I miejsce: Jakub Michalski
II miejsce: Maciej Majewski, Adam Lorenc, Błażej Szpot
III miejsce: Karol Lewicki
Uroczysty finał, podczas którego zostaną wręczone nagrody i dyplomy odbędzie się 19 stycznia.
Konkurs obywał się w ramach realizacji projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097, który przygotowywał Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.
Info: Daniel Buchowiecki/Foto: Karol Lewicki