SZCZĘŚLIWIE DOJECHALI DO GRECJI!

Po zakwaterowaniu w hotelu uczniowie uczestniczyli w spotkaniu zapoznawczym z greckimi uczniami i nauczycielami. Odwiedzili szkołę partnerską, poznali zasady jej funkcjonowania i przedstawili swoją autoprezentację w języku angielskim. Przeprowadzone rozmowy i porównania dotyczyły podstawy programowej obowiązującej w Grecji i w Polsce. Na zakończenie dnia uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na spacer, by poznać okolicę.


Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt pt. „Rozwój kompetencji uczniów kluczem do sukcesu” nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000135467 finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”.

Logo. element dekoracyjny