ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE DOTYCZĄCE ZASAD KOMUNIKACJI I DOBREJ WSPÓŁPRACY

Erasmus jest integralną częścią edukacji, która pozwala szerzej rozwijać umiejętności i zdolności uczniów. To doskonała okazja do budowania relacji rówieśniczych. Jak mawiał Andrzej Stasiuk – pisarz, miłośnik eksplorowania – “Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie”.
Za nami ostatnie przygotowania do wyjazdu. Tym razem uczniowie poznawali zasady dobrej współpracy, pomocy psychologicznej, komunikacji w grupie i bezpieczeństwa.
Projekt pt. „Rozwój kompetencji uczniów kluczem do sukcesu” nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000135467 finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”.
Info i foto: E. K.

Logo. element dekoracyjny