ZA NIMI ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE – POZNAWALI OBYCZAJE I KULTURĘ GRECJI

Już niedługo grupa młodzieży z naszej szkoły będzie realizowała staż zawodowy w Grecji, dlatego też niedawno Pani Anna Wiśniewska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie, spotkała się z młodzieżą, aby zapoznać ich z kulturą i obyczajami tego pięknego kraju. Uczniowie mieli możliwość poznania podstawowych słów w języku greckim.
Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

Projekt pt. „Rozwój kompetencji uczniów kluczem do sukcesu” nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000135467 finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”.

Logo. element dekoracyjny