UCZESTNICZYLI W GRZE MIEJSKIEJ

Nasi uczniowie, którzy realizowali staż zawodowy w Grecji uczestniczyli też w grze miejskiej, która obfitowała w szereg różnorodnych zadań. Trzeba było chociażby zatańczyć Zorbę i nauczyć Greka mówić „Chrząszcz brzmi w trzcinie, w Szczebrzeszynie”.
Komisja w składzie – Joanna Wieczorek- Smerdel, Joanna Kornicka i Agnieszka Mielniczuk zadecydowała o wynikach międzygrupowych zmagań:
I miejsce – Amelia Mrozowska, Patrycja Pawłowska, Amelia Żyła, Joanna Rędzia, Kornel Słupny
Uroczysty finał, podczas którego zostaną wręczone nagrody i dyplomy odbędzie się 18 stycznia.
Konkurs obywał się w ramach realizacji projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000146698 , który przygotowywał Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.