ZADANIA NA ORIENTACJĘ W TERENIE

Uczniowie, którzy realizowali staż zawodowy w Grecji uczestniczyli też w grze miejskiej, która obfitowała w różnorodne zadania, wymagające komunikacji z mieszkańcami miasta, a więc i dobrej znajomości języka angielskiego.
Komisja w składzie – Joanna Wieczorek- Smerdel, Joanna Kornicka i Agnieszka Mielniczuk zadecydowała o wynikach międzygrupowych zmagań:
I miejsce – Piotr Turek, Karol Lewicki, Maciej Nazar, Jakub Sajdłowski, Cezary Magierka, Mariusz Myszka
II miejsce – Dawid Błaszczuk, Norbert Stocki, Dawid Czychański, Błażej Szpot
Uroczysty finał, podczas którego zostaną wręczone nagrody i dyplomy odbędzie się 19 stycznia.
Konkurs obywał się w ramach realizacji projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097, który przygotowywał Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.