50 LAT MINĘŁO… – ZJAZD ABSOLWENTÓW TECHNIKUM

3 czerwca 2023 roku organizowano zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego w Hrubieszowie rocznik 1973.
Nie zabrakło wspomnień ze szkolnej ławy, wzruszeń i rozmów, tym bardziej, że na spotkaniu obecny był ówczesny nauczyciel – Pan Kazimierz Grzesiuk.
Absolwenci naszego Technikum przyjechali z całej Polski, aby spotkać się i powrócić do miłych i pięknych wspomnień.
Pan Zygmunt Ryszkiewicz – wicedyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie i Pan Krzysztof Mazur – kierownik warsztatów szkolnych, zaprezentowali zacnym gościom szkołę oraz pracownie, w których obecnie uczy się młodzież.
Zainteresowanie naszych gości wzbudziły też Kroniki szkolne, przypominające o ważnych wydarzeniach z życia Technikum Mechanicznego, w którym kształcili się i zdawali egzamin maturalny nasi goście.
Panowie odwiedzili też hrubieszowski cmentarz, aby poprzez zapalenie zniczy na grobach zmarłych już nauczycieli, uczcić Ich pamięć.
“Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina…”
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy przede wszystkim dużo zdrowia!
Info: DB/Foto: Zygmunt Ryszkiewicz