GRECJA NASTRAJA POZYTYWNIE…

Kolejny dzień doskonalenia języka greckiego. Na zajęciach ćwiczyliśmy “rozmówki”, ale prawdziwy sprawdzian, to spotkanie z greckimi kolegami. Bariera językowa okazuje się coraz mniejsza. Nie tylko rozmawialiśmy o wakacyjnych planach, ale odtańczyliśmy kilka radosnych, tradycyjnych greckich tańców. Dobry nastrój nas nie opuszcza. Ciekawe zajęcia z mitologii prowadzone w języku angielskim zainspirowały nas do kreatywnych działań. Bliskość Olimpu sprawiła, że poczuliśmy się jak bogowie.

__________________________________________

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki udziałowi w projekcie “Europa jest nam bliska, mobilność polsko – grecka” nr 2021-2-PL01-KA122-SCH-000041996 współfinansowanym z Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Info i foto: Uczestnicy wyjazdu