GRATULUJEMY MEDALU I TYTUŁU WICEMISTRZYNI POLSKI!

W dniach 7-10 kwietnia w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20. Kolejny medal do swojej kolekcji dołożyła Julia Janiak zdobywając trzy srebrne medale – za rwanie, podrzut i w dwuboju. Wynik Julki to 81 kg w rwaniu i 102 w podrzucie, co dało 183 kg w dwuboju. Julka w trzecim podejściu atakowała 108 kg, co mogło dać jej złoty medal w dwuboju, niestety, tym razem podejście okazało się nieudane. Julce gratulujemy występu i tytułu Wicemistrzyni Polski na 2022 rok. Wśród chłopców godnie reprezentował nasz Klub – Kamil Koszałka, który z nowymi rekordami życiowymi w rwaniu, podrzucie i w dwuboju (77+100 =177) uplasował się na 12 miejscu w kategorii 89 kg. Gratulujemy!Przypominamy, że Julia i Kamil to uczniowie naszej szkoły.

Źródło: MKS Unia Hrubieszów Podnoszenie Ciężarów