NOWOCZESNA FIRMA Z TRADYCJAMI

W dniach 12-13 kwietnia 2022r. uczniowie klas Ib, IIa i IIId (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie) oraz IIIa (mechanik pojazdów samochodowych) uczestniczyli w uroczystym otwarciu hurtowni budowlanej PMB Jacek SzumiataFirma istnieje na rynku budowlanym od 1994 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogate zaplecze techniczne. Zajmuje się ostatnim etapem zagospodarowania działki budowlanej, począwszy od montażu bram garażowych, wykonywania opasek odwadniających, chodników, tarasów, wjazdów, schodów po wykonanie ogrodzenia.W trakcie spotkania uczniowie zapoznali się z prezentacjami przedstawicieli handlowych i producentów materiałów budowlanych: Wiśniowski – bramy, okna, drzwi i ogrodzenia, stolarka budowlana Erkado, Barański oraz materiały brukarskie Jadar, Forbet. Opiekunami młodzieży byli: Mariusz Dziadosz, Jacek Naja, Krzysztof Kozłowski, Jacek Wieleba i Zbyszek Łaszkiewicz. Tekst i foto: Jacek Naja