III MIEJSCE I WYRÓŻNIENIA W TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

26 kwietnia 2024 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, organizowanego przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP powiatu hrubieszowskiego pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Nagrody laureatom wręczyli: Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Obronności Sławomir Usowski oraz Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie mł. bryg. mgr inż. Tomasz Zwolak.
W eliminacjach rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu hrubieszowskiego. Uczestnicy mieli do wypełnienia test wyboru składający się z 30 pytań. Wśród laureatów w kategorii szkół ponadpodstawowych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
III miejsce: Jakub Drzygało
wyróżnienie: Bartłomiej Łysiak
wyróżnienie: Michał Kowalczuk
Serdecznie gratulujemy!
Info i foto: Józef Dyniec