KIEDYŚ NASI UCZNIOWIE, OBECNIE FIZJOTERAPEUCI!

Głównym zadaniem fizjoterapii jest m.in. utrzymywanie, rozwijanie i przywracanie utraconych zdolności ruchowych człowieka. Fizjoterapia to samodzielna, nieinwazyjna metoda leczenia chorób i urazów, szczególnie narządu ruchu, która wspomaga także leczenie operacyjne.
Doskonale wiedzą to mgr Jacek Izmaiłowski i lic Marcin Szlązak, absolwenci naszej szkoły, którzy obecnie pracują jako fizjoterapeuci i wraz z całym zespołem z „CENTRUM ZDROWIA” Zakład Rehabilitacji, starają się przywrócić sprawność fizyczną pacjentom korzystającym z usług przychodni.
Cieszy fakt, że nasi byli uczniowie wykonują różne zawody i rozwijają się, a ich praca spotyka się z uznaniem pacjentów. Pozdrawiamy cały zespół terapeutów.

Info i foto: Daniel Buchowiecki