ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU OKRĘGOWEGO!

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie: Wiktor Bałbustyn, Piotr Kudrel, Krystian Skorupa, Jacek Stankiewicz, Wojciech Mitrus i Kacper Pawelec zakwalifikowali się do Etapu Okręgowego 52. edycji Turnieju Budowlanego “Złota Kielnia”.
Uczniowie na co dzień kształcą się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz uczęszczają na dodatkowe zajęcia, które rozwijają ich wiedzę.
Etap okręgowy przygotowywany i przeprowadzany jest przez komitet okręgowy w Zespole Szkół Budowlanych w Lublinie. odbędzie się 5 stycznia 2024 r. Pozostałych finalistów turnieju wyłonią Komitety okręgowe w Gliwicach, Kędzierzynie-Koźlu, Poznaniu, Mińsku Mazowieckim i Toruniu.
Gratulujemy sukcesu i życzymy awansu do Finału Centralnego, który odbędzie się w dniach 30.01.2024 r. – 02.02.2024 r. w ramach Targów Budownictwa „BUDMA 2024” w Poznaniu.
Info: Jacek Naja – szkolny koordynator Turnieju