NAUCZYCIEL KSZTAŁCI SIĘ CAŁE ŻYCIE

W ramach kursów i szkoleń dla kadry trzech nauczycieli kształcących w zawodzie technik pojazdów samochodowych bierze udział w kursach “Organizacja przemysłu motoryzacyjnego i mechanicznego – skuteczne metody edukacji i innowacyjne narzędzia cyfrowe”.
Podczas szkoleń nauczyciele naszej szkoły poszerzają swoje kompetencje zawodowe oraz językowe (język angielski – branżowy). W ramach kursów dla kadry uczestnicy szkoleń mają okazję współpracy w międzynarodowym środowisku, poznają nowe metody nauczania z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.