INFORMATYCY UCZĄ SIĘ W GRECJI!

Młodzież rozpoczęła swoje praktyki od zapoznania się z zasadami BHP. W trakcie kolejnego dnia stażu zawodowego uczniowie w instytucji partnerskiej, prywatnej szkole, uczyli się identyfikować parametry urządzeń techniki komputerowej oraz rozpoznawali oznaczenia urządzeń peryferyjnych. Wykonywali zadania praktyczne mające na celu scharakteryzowanie komponentów komputera. Po intensywnej pracy grupa miło spędzała czas przy basenie hotelowym świętując urodziny jednego z uczestników. Był też czas na spacery i podziwianie Morza Egejskiego.

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.