KOLEJNY DZIEŃ PRAKTYK

Kolejnego dnia praktyk technicy żywienia i usług gastronomicznych sporządzali potrawy wedle podanej receptury. Pomagali w obsłudze bufetu śniadaniowego oraz dbali o porządek sali po zakończonym serwisie. W ramach realizacji programu kulturowego, uczniowie udali się na Zamek w Platamonas, który został wzniesiony w średniowieczu przez Krzyżowców i jest najlepiej zachowaną twierdzą warowną w Grecji. Obecnie w ruinach Zamku odbywa się Festiwal Olimpu.
Wyjazd młodzieży możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000146698 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.