CERTYFIKATY EUROPASS DLA NAUCZYCIELI

31 sierpnia 2023 r. Pani Anna Wiśniewska – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 wręczyła certyfikaty Europass nauczycielom, którzy w ramach programu Erasmus+ realizowali szkolenia, a dodatkowo opiekowali się młodzieżą podczas ich praktyk zagranicznych w Grecji.
Dokument Europass przygotowany w językach polskim i angielskim potwierdza naukę lub szkolenie, które odbywało się w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego. Certyfikat jest dowodem na zdobycie nowego doświadczenia oraz umiejętności.
Wyjazd grupy możliwy był dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie. Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000064243 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.

Info i foto: DB