ZAPRASZAMY DO SZKOŁY BRANŻOWEJ II STOPNIA NR 1 W HRUBIESZOWIE

Naukę w Szkole Branżowej II Stopnia Nr 1 w Hrubieszowie proponujemy osobom, które ukończyły szkołę branżową I stopnia w zawodach: kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych. Osoby te mogą podjąć naukę w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych lub technik pojazdów samochodowych.
Warto przypomnieć, że po ukończeniu naszej Szkoły Branżowej II Stopnia, w której nauka trwa 2 lata i po zdaniu egzaminu z zakresu drugiej kwalifikacji jej absolwent uzyska wykształcenie średnie branżowe oraz dyplom technika.
Dodatkowo może też przystąpić do zdawania egzaminu maturalnego, co w dalszej perspektywie wiąże się z możliwością podjęcia studiów.
Do Szkoły Branżowej II Stopnia Nr 1 w Hrubieszowie przyjmujemy uczniów, którzy ukończyli branżową szkołę I stopnia w okresie 5 lat szkolnych poprzedzających rok szkolny, na który ubiegają się o przyjęcie do branżowej szkoły II stopnia.

Zadbaj o swój rozwój!
Zdobądź wiedzę i podnieś kwalifikacje zawodowe!
Na Twoje podanie czekamy jeszcze do 28 lipca.

ul. Zamojska 18A
22-500 Hrubieszów