PRZYGOTOWUJĄ KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ!

Kolejny dzień i kolejne wyzwania. Zwieńczeniem praktyk uczniów będzie przygotowanie książki kucharskiej z przepisami charakterystycznymi dla kuchni greckiej, napisanej w języku angielskim oraz wzbogaconej zdjęciami potrzebnych surowców. Dlatego też udaliśmy się na targ w celu wykonania zdjęć składników potraw, które będziemy przedstawiać. Młodzież z entuzjazmem podjęła się realizacji zadania i pomimo złej pogody, udało się zgromadzić zdjęcia do książki.


Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie. Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000064243 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.