DOSKONALĄ SWOJE KOMPETENCJE ZAWODOWE

Od 1 do 12 maja 2023 r. pięciu nauczycieli branżowych Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie bierze udział w cyklu szkoleń dla kadr w ramach akredytowanego projektu Programu Erasmus+(sektor Kształcenie i Szkolenia). Nauczyciele doskonalą swoje kompetencje zawodowe w pracy z nowym sprzętem oraz zapoznają się z nowymi technikami przechowywania żywności i jej przetwarzania. Pracują w międzynarodowym środowisku w którym wymieniają doświadczenia zawodowe.
Nauczyciele w trakcie szkoleń posługują się językiem angielskim ogólnym i branżowym z elementami języka greckiego, tym samym podwyższając swoje kompetencje językowe oraz interpersonalne.
Oczywiście uczniowie kontynuują praktyki zawodowe, których cel jest bardzo podobny.

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000064243 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.