POMAGAMY HOSPICJUM

W miniony piątek aż 56 uczniów naszej szkoły i 4 opiekunów odwiedziło Zamość i Łabuńki. Głównym celem wyjazdu było wsparcie Hospicjum Santa Galla. Podczas kiermaszu, który odbył się przed świętami Bożego Narodzenia zebraliśmy 535 zł oraz 77 gr, które przekazaliśmy hospicjum. Ponadto zawieźliśmy artykuły pielęgnacyjne dla podopiecznych przebywających w hospicjum. Były to: ręczniki papierowe, chusteczki nawilżające, mydło w płynie, oliwki oraz płyny do mycia naczyń.
Wybraliśmy się także do kina, aby obejrzeć film „Opiekun” inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Tematem przewodnim filmu było ukazanie życia św. Józefa, a także jego działania we współczesnym świecie. W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas: III ta, III tb, III tc, Ic, IIb, II ta, I ta, I tb i II tb.
Dziękujemy za przekazane artykuły pielęgnacyjne młodzieży oraz nauczycielom.
Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Anna Sioma- Krempla, Joanna Kornicka, Joanna Błaszczuk i Zofia Szwiec.
Info i foto: Szkolne Koło Caritas i Szkolne Koło Wolontariatu