ZAINSPIRUJ SIĘ TYTUŁAMI KSIĄŻEK!

Naszej młodzieży proponujemy kreatywny Konkurs „Opowiadanie, wiersz, piosenka, reklama z tytułów książek”.
Konkurs polega na wymyśleniu krótkiego opowiadania, wiersza, historyjki itp. w której będą znajdowały się tytuły znanych książek.
Ważne! Im więcej tytułów książek wykorzystacie w swoim kreatywnym tekście twórczym, tym większa szansa na wygraną.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorami konkursu są nauczyciele bibliotekarze, nauczyciele języka polskiego i informatyki.
2. Konkurs adresowany jest do uczniów ZS Nr 1 w Hrubieszowie.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie opowiadania, lub innej formy tekstu składającej się z tytułów książek i złożenie go w bibliotece szkolnej bądź u nauczyciela języka polskiego lub informatyki (mile widziana będzie atrakcyjna forma graficzna).
Tekst autorski może liczyć maksymalnie 2 strony formatu A4
i być napisany czcionką 14 Times New Roman.
4. Konkurs trwa od 9.03.2023 r. do 30.04.2023 r.
O dniu rozstrzygnięcia konkursu poinformujemy na stronie internetowej szkoły.
Mamy nadzieję, że będzie się on cieszył dużą popularnością!
Na zwycięzców czekają nagrody!
Życzymy powodzenia i weny twórczej!