ŻYCZYMY BEZPIECZNEJ DROGI!

Grupa młodzieży i nauczyciele z Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie wyjechała dziś do Grecji, gdzie będzie m.in.: rozwijać wiedzę branżową i kompetencje kluczowe oraz doskonalić umiejętności językowe w zakresie posługiwania się językiem angielskim ogólnym i zawodowym.
Życzymy bezpiecznej podróży i wspaniałych wrażeń!
Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2024-1-PL-KA121-VET-000205024 w którym uczestniczą uczniowie z technikum – technik pojazdów samochodowych i szkoły branżowej – mechanik pojazdów samochodowych realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i Szkolenia Zawodowe dla uczniów i kadry.