PRZED NAMI NOWY ROK SZKOLNY!

Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/2025 i wiemy, że będzie obfitował w różnorodne działania, których celem jest między innymi poszerzenie oferty edukacyjnej.
Nasi uczniowie, którzy ukończą dodatkowe kursy i szkolenia, będą mogli otrzymać zaświadczenia będące dowodem zdobytej wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim umożliwią im uzyskanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych, które docenią ich przyszli pracodawcy.
Na pewno kontynuowane będą wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ i realizowane tam staże zawodowe, których celem jest nauka, szersze spojrzenie na pracę oraz poznawanie chociażby urokliwej Grecji. Cieszymy się, że możemy liczyć tu na realne wsparcie i pomoc Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie za co serdecznie dziękujemy. W niedalekiej przyszłości mamy także nadzieję na uruchomienie nowych kierunków kształcenia, które wzbogacą naszą ofertę edukacyjną i pozwolą przyszłym uczniom wybierać spośród większej ilości różnorodnych zawodów.
Jak co roku, nauczyciele i wychowawcy będą wspierać Wasze zainteresowania i proponować działania dydaktyczno – wychowawcze, które poszerzą treści programowe, czyniąc naukę i życie szkolne bardziej interesującymi.
Zmiany to nieodzowny element związany z edukacją. Informujemy, że dotychczasowy Dyrektor Szkoły – Pani Anna Wiśniewska rozpoczęła pracę w Ministerstwie Edukacji Narodowej, a obowiązki Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie pełni Pani Joanna Wieczorek-Smerdel.
I Pani Annie Wiśniewskiej, której działania przyczyniły się do możliwości uczestnictwa naszej młodzieży i nauczycieli w programie Erasmus+, i Pani Joannie Wieczorek-Smerdel, godnej następczyni, życzymy przede wszystkim niesłabnącego entuzjazmu, satysfakcji, powodów do uśmiechu i sukcesów w pracy zawodowej.