PRAKTYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

27 maja uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz technik mechanik wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez pracowników firmy Greinplast. Szkolenie dotyczyło nowoczesnych systemów wykańczania elewacji budynków. Uczniowie oprócz zagadnień teoretycznych mieli możliwość przećwiczenia w praktyce zasad montażu elewacji z desek elastycznych, okładzin lamelowych oraz płyt kwarcowych.
Greinplast sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną. Od ponad 25 lat z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 160 produktów. Wśród nich dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych. Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia.
Info i foto: Jacek Naja