SPOTKANIE Z RZECZNIKIEM PRAW KONSUMENTA

8 kwietnia uczniowie klas IVTa (technik handlowiec) oraz III Tb (technik informatyk/technik żywienia i usług gastronomicznych) spotkali się z Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumenta – Panią Barbarą Matyką.
Pani rzecznik przekazała uczniom bardzo cenne i praktyczne informacje dotyczące: odpowiedzialności sprzedającego wobec kupującego z tytułu rękojmi za wady i z tytułu gwarancji, zasad postępowania sprzedawcy i konsumenta w przypadku reklamowania towaru i zawierania umów konsumenckich,
Tematy zainteresowały młodzież i skłoniły do zadawania pytań, a na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali upominki – długopisy i notesy.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani rzecznik za ciekawą prezentację omawianych zagadnień.
Info: Urszula Grądz/Foto: DB