KONKURS MULTIMEDIALNY

Uczestnicy konkursu multimedialnego mogli przygotować filmik, prezentację lub ulotkę, które przedstawiają wpływ wyjazdu na poszerzenie wiedzy związanej z zawodem, znajomość języka angielskiego i rozwój kompetencji społecznych. W swojej pracy mogli przedstawić piękno Grecji, przebieg praktyk oraz rekreację.
Komisja w składzie – Joanna Wieczorek-Smerdel, Joanna Kornicka i Grzegorz Frączek przedstawiła wyniki:
I miejsce – Mateusz Myszka, Karol Lewicki, Maciej Nazar, Maciej Majewski
II miejsce – Błażej Szpot
III miejsce – Dawid Błaszczuk, Grzegorz Lipski
Uroczysty finał, podczas którego zostaną wręczone nagrody i dyplomy odbędzie się 19 stycznia.
Konkurs obywał się w ramach realizacji projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097, który przygotowywał Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.
Info: Daniel Buchowiecki/Foto: Joanna Wieczorek-Smerdel