MIKOŁAJKI Z UŚMIECHEM

W związku z obchodzonymi 6 grudnia Mikołajkami Samorząd Uczniowski postanowił podzielić się dobrem.
Członkowie SU wraz z opiekunami i Mikołajem wybrali się do Szpitala Powiatowego w Hrubieszowie, aby odwiedzić dzieci przebywające na oddziale dziecięcym oraz dorosłych z oddziału wewnętrznego. Wizyta okazała się niezwykłym doświadczeniem dla pacjentów i dostarczyła im wiele radości.
Niezwykle empatyczny personel przyjął Mikołaja i jego towarzyszy bardzo ciepło. Miłym zaskoczeniem było spotkanie w szpitalu drugiego Mikołaja i jego pomocników z Fundacji Dr Clown.
Tego dnia członkowie Samorządu Uczniowskiego chcieli również wywołać uśmiechy u uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Mikołaj i jego nieocenione pomocnice rozdawali cukierki i rózgi, które obdarowani przyjmowali z radością.
Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali kolorowanki, kredki oraz słodycze, które to można było przekazać małym pacjentom z oddziału dziecięcego.
Info: Opiekunowie SU/ Foto: A. Mielniczuk/ K. Korzan