ZAJĘCIA REALIZOWANE PRZEZ INFORMATYKÓW

Dzisiaj nasi młodzi informatycy zajmowali się programowaniem aplikacji webowych. Poznali strukturę strony internetowej. Wykorzystywali podstawowe znaczniki HTML służące do budowy strony. Za pomocą języka CSS modyfikowali wygląd elementów na stronie.
Po zajęciach grupa zwiedzała Litochoro, rozpoczynając wędrówkę od centralnego placu z fontanną. Przemierzając szlak prowadzący do wąwozu Enipeas, uczniowie podziwiali strome skalne ściany porośnięte roślinnością, wijącą się w dole rzekę Enipeas, szczyty Olimpu z najwyższym Mitikasem oraz przepiękny wodospad kończący trasę.

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.