“TAKI DUŻY, TAKI MAŁY – MOŻE ŚWIĘTM BYĆ”

Szkolny Klub Wolontariatu oraz Szkolny Klub Caritas zapraszają wszystkich uczniów do „Korowodu Świętych”.
31 października 2023 roku, czyli we wtorek, przed Uroczystością Wszystkich Świętych zapraszamy do przebrania się za postać konkretnego świętego np.: św. Franciszka z Asyżu, św. Dominika Savio, św. Klarę, bł. Karolinę Kózkównę, bł. Carla Acutisa, bł. księdza Zygmunta Pisarskiego, św. Jana Pawła II, św. Archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała lub innych świętych i błogosławionych, którzy są Waszymi patronami z sakramentu chrztu świętego, czy z sakramentu bierzmowania. Mile widziane kreatywne ubiory, ukazujące prawdziwe postacie świętych.
Wzory można czerpać z internetu a także z różnych czasopism i witryn katolickich.
Nagrodą za strój będzie ocena celująca z religii (cząstkowa).
Przebrani w strój świętego nie będą odpytywani w tym dniu z innych przedmiotów.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!