STAŻ ZAWODOWY W GRECJI TECHNIKA INFORMATYKA

Już wkrótce grupa 20 uczniów kształcących się w zawodzie technik informatyk oraz 3 nauczycieli branżowych i 2 nauczycieli opiekunów uda się do Grecji, gdzie realizować będzie staż zawodowy. Wyjazd odbędzie zgodnie z założeniami projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097 realizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia .
Główne cele projektu to: zwiększenie kompetencji i umiejętności zawodowych wśród uczniów z mniejszymi szansami. podniesienie poziomu kształcenia w zakresie wiedzy branżowej i kompetencji kluczowych, doskonalenie umiejętności językowych uczniów i kadry w zakresie posługiwania się językiem angielskim ogólnym i zawodowym, wzrost zawodowej mobilności młodzieży z ZS Nr 1 w Hrubieszowie.
Wyjazd realizowany jest dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.