INTEGRACJA I ZDROWA RYWALIZACJA

4 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce szkolnej do Guciowa, gdzie mieli możliwość wzięcia udziału w sportowych rozgrywkach w paintball. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadach fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne do gry, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą uczestnicy byli gotowi do walki. Uczniowie zostali podzieleni na 3 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało rozgrywka dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Na koniec zjedli kiełbaski upieczone na ognisku. Droga powrotna nie mogła się obyć bez obowiązkowej wizyty w restauracji McDonald w Zamościu.
Zadowoleni i zmęczeni wszyscy wrócili do domów. Wspólna zabawa i rywalizacja okazała się wspaniałą atrakcją i niezapomnianą przygodą.
Organizatorem zajęć było “Ekstremalne Roztocze”, któremu dziękujemy za ciekawe atrakcje i mówimy “do zobaczenia”.
W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas: ITB, IITC, II TA, I Tc, II TD wraz z opiekunami: Aleksandrą Pecyna-Łobocką, Agnieszką Mielniczuk, Anną Bzdyrą i Joanną Błaszczuk.
Info i foto: APŁ