INFORMATYCY PODSUMOWALI SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKCIE

Ostatniego dnia stażu młodzież pogłębiała wiedzę i umiejętności na temat modelu TCP/IP, protokołów sieciowych oraz podsumowała wiadomości objęte projektem.
Po zajęciach odbyło się uroczyste zakończenie stażu zawodowego oraz szkolenia kadry nauczycielskiej, podczas którego, zarówno młodzież jak i nauczyciele, otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w projekcie.
Wieczorem oficjalnie zakończyliśmy nasz dwutygodniowy pobyt w Grecji i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Hrubieszowa.

Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.
Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000140097 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.