GRALI W SZCZYTNYM CELU

Za nami Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie, z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Kacpra Laskowskiego w jego najważniejszej walce w pokonaniu nowotworu – mięsaka Ewinga tkanek łącznych. Kacper jest synem absolwenta naszej szkoły.
Turniej popularyzował także sport, w tym siatkówkę, w środowisku lokalnym, zachęcał do rywalizacji w duchu fair-play oraz szerzył pozytywny wizerunek Policji wśród lokalnej społeczności.
Uczestniczyła w nim też drużyna z Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie, członkom której, 24 października – Dyrektor Szkoły – Pani Anna Wiśniewska, wręczyła pamiątkowe medale, dziękując za udział i zaangażowanie w tak ważnym celu, jakim jest pomoc drugiemu człowiekowi.
DB