“NAUKA TO PODRÓŻ, KTÓRA TRWA PRZEZ CAŁE ŻYCIE”

4 września 2023 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkół Nr 1 w Hrubieszowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego. Na początku wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy.
Następnie Dyrektor Szkoły – Pani Anna Wiśniewska – odczytała list Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz powitała po wakacyjnej przerwie nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców, życząc wielu sukcesów oraz spokojnej i bezpiecznej pracy i nauki.
Szczególnie witamy uczniów klas I, cieszymy się, że dołączyliście do naszej społeczności. Właśnie dziś rozpoczynacie niezwykłą podróż edukacyjną w murach naszej szkoły.
Obyście odnaleźli tu swoje miejsce, rozwijali zainteresowania, odnosili sukcesy i zawarli trwałe przyjaźnie.