A PO PRAKTYCE… GRA MIEJSKA!

Dzisiaj młodzież z naszej szkoły kontynuowała zajęcia praktyczne w grupach. Jednak oprócz pracy znalazł się też czas na zabawę. Organizatorzy przygotowali grę terenową, która polegała na wykonywaniu różnych zadań.

Trzeba było między innymi zrobić zdjęcie z atrakcyjnym Grekiem lub Greczynką, nagrać filmik promujący hotel czy nauczyć Greka pozdrowień dla szkoły w języku polskim. Wszyscy z zapałem zaangażowali się w zadanie, a efekty zabawy zaprezentowali jury. Wyniki zostaną ogłoszone na koniec projektu, przed wyjazdem do Polski.


Wyjazd grupy możliwy jest dzięki wsparciu udzielonemu przez Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie. Projekt nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000064243 realizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie w ramach akredytowanego projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i Szkolenia.