FINAŁ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Aż 60 prac od 45 autorów wpłynęło na Szkolny Konkurs “WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ FOTOGRAFIĘ”/ “EXPRESS YOURSELF”.

Zadanie polegało na wykonaniu zdjęcia, które mogło prezentować: ulubione zajęcie, domowego pupila, przedmiot, miejsce, dowolną czynność lub sytuację.

Dodatkowo, zdjęcie powinno zawierać kreatywny, przyciągający uwagę tytuł lub komentarz w językach – angielskim i polskim.

Komisja konkursowa w składzie:

Pan Łukasz Sidor – fotograf, Pan Łukasz Kłoda – fotograf i Pan Zbigniew Petruczynik – Wicedyrektor Szkoły i Przewodniczący komisji, nie miała łatwego zadania, poziom był naprawdę wyrównana, a wybór trudny.

Udało się jednak wyłonić laureatów:

I miejsce – Katarzyna Niedziela

II miejsce – Kacper Bień

III miejsce – Kacper Kozielewicz

Dodatkowo, w kategorii „Nagroda Publiczności” zwyciężyła praca, którą zgłosiła do konkursu Aleksandra Mydlak. Zdjęcie zdobyło aż 247 polubień.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział.

Nauczycielom bibliotekarzom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji, a jurorom za pracę w komisji.

Info: Organizatorzy/ Foto: Karol Lewicki