PRZED UCZNIAMI BEZPŁATNE PRAKTYKI ZAGRANICZNE W GRECJI!

Nauka zawodu za granicą połączona z turystyką, poznawaniem języka i kultury malowniczej Grecji? Taka innowacyjna forma kształcenia od wielu lat funkcjonuje już w naszej szkole, ciesząc się dużym zainteresowaniem uczniów. Już po raz kolejny młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie uda się do Grecji, gdzie w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +, będzie odbywać praktyki zawodowe.W projekcie tym uczestniczyć będzie 15 uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie, którzy kształcą się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Udział w nim pozwoli młodzieży między innymi: zdobyć kwalifikacje i umiejętności związane z branżą gastronomiczną, rozwinąć kompetencje komunikacyjne w zakresie języka angielskiego oraz zwiększyć ich inicjatywność i przedsiębiorczość. Uczestnicy będą mieszkać w San Panteleimon Hotel, zwiedzą grecką Rivierę Olimpijską: Saloniki, Larissę, Meteory, wyspę Skiathos i Olimp, a w wolnym czasie będą mogli uczestniczyć w zajęciach sportowych i kulturalno – oświatowych.Zdjecia wykonane przez uczestników poprzedniego wyjazdu.

___________________________

Projekt nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000011698 organizowany jest ze środków unijnego programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe dla uczniów i kadry, w ramach akredytacji na lata 2021-2027.