NOWE SZKOLENIE – NOWE DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI

W weekendy nasza młodzież nie próżnuje. Za nami pierwszy dzień kursu barmańsko – kelnerskiego, które przeprowadził Pan Grzegorz Górnik doświadczony manager i właściciel akademii kelnerskiej. Młodzież uczyła się m.in.: prawidłowo nosić talerze i tace, serwować potrawy z półmisków na talerz konsumenta oraz profesjonalnej obsługi gości restauracji i serwowania win. Uczniowie poznali też różne rodzaje serwisów. Pan Grzegorz to nie tylko specjalista w tym, co robi, ale także człowiek z pasją, który chętnie dzieli się doświadczeniem zawodowym i życiowym, co doceniają sami kursanci. Jutro dalszy ciąg szkolenia. Uczniowie poznają zasady przygotowywania potraw flambirowanych oraz napojów barmańskich, a każdy otrzyma zaświadczenie, indeks ukończenia kursu – kelner, barman, kelner od win, które jest gwarancją zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności.

Info i foto: Daniel Buchowiecki