DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października wszyscy nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi obchodzą swoje święto.
W Zespole Szkół Nr 1 w Hrubieszowie dzień ten uczczono 11 października 2024 r. uroczystą akademią.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego – Pan Marek Poznański, Przewodnicząca Zarządu Rady Rodziców – Pani Ewelina Wołoszyn, Wiceprzewodniczący Zarządu Rady Rodziców – Pan Marcin Śmietanka oraz Członek Zarządu Rady Rodziców – Pani Ilona Stawrowska.
Goście złożyli dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły najlepsze życzenia.
Pani Joanna Wieczorek-Smerdel wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.
Młodzież naszej szkoły zaprezentowała montaż słowno – muzyczny, który w poetycki, ale i humorystyczny sposób przedstawiał życie szkolne.
Wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi życzymy przede wszystkim niesłabnącego entuzjazmu, zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Info i foto: DB/Karol Lewicki