PROGRAM ROZWOJOWY DLA MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI!

Powiat Hrubieszowski i Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie realizuje projekt „Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie” nr umowy 275/FELU.10.04-IZ.00-0039/24-00.
Celem głównym projektu jest realizacja programu rozwojowego Zespołu Szkół Nr 1 w Hrubieszowie poprzez objęcie wsparciem m.in.: 56 osób (38K i 18M) – w tym 50 uczniów i uczennic (15M i 35K) oraz 6 przedstawicieli kadr – pracownicy – nauczyciele/nauczyciele praktycznej nauki zawodu.
Wsparcie realizowane będzie w celu podniesienia kompetencji i/lub kwalifikacji oraz podniesienia doświadczenia zawodowego uczniów i uczennic oraz doskonalenia zawodowego kadr – nauczycieli/instruktorów praktycznej nauki zawodu i uzyskania zatrudnienia przez uczniów/uczennice oraz aktualizacji kompetencji/kwalifikacji kadr celem wysokiej jakości kształcenia oraz spełniania wymagań gospodarki i rynku pracy woj. lubelskiego, potrzeb prowadzenia edukacji włączającej, potrzeb zielonej i cyfrowej transformacji oraz Zintegrowanej Strategii Umiejętności 2030.
Działania zaplanowane w ramach projektu:
1. Wsparcie przewidziane dla Uczniów w ramach Projektu:
🟢 Doradztwo zawodowe dla uczniów
🟢 Lakiernik
🟢 Blacharz
🟢 Cukiernik
🟢 Monoporcje cukiernicze
🟢 Barista
🟢 Kosmetyczka
🟢 Wizaż
🟢 Fryzjer z modułem przedłużania włosów
🟢 Barber