UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

2 września 2024 roku o godzinie 9.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025.
Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Cieszymy się, że tego dnia był z nami Pan Radosław Maksymowicz – Wicestarosta Hrubieszowski, który złożył gratulacje Pani Joannie Wieczorek-Smerdel z powodu objęcia nowej funkcji oraz przekazał życzenia młodzieży.
Dyrektor Szkoły – Pani Joanna Wieczorek-Smerdel odczytała List Wojewody Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty w którym znalazły się życzenia dla wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i organów prowadzących szkoły.
Dyrektor życzyła, aby każdy młody człowiek odnalazł swoje miejsce w naszej społeczności i zawarł wartościowe znajomości, które zaowocują przyjaźniami na całe życie.
Foto: K. Lewicki/D. Buchowiecki