POMÓŻMY POWODZIANOM!

Szanowni Państwo,
w wyniku żywiołu, jaki dotknął zachodnią i południową część naszego kraju, kiedy to wiele rodzin straciło swoje domy, dobytek, a nawet podstawowe środki do życia i każdego dnia mierzą się z ogromnym bólem i niepewnością, co do przyszłości, wraz z innymi szkołami i Kuratorium Oświaty w Lublinie (link do strony otworzy sie na nowej karcie) organizujemy zbiórkę darów, aby wspomóc tych, którzy zostali poszkodowani. Potrzebujemy przede wszystkim:
– wody pitnej
– środków higienicznych i sanitarnych,
– żywności o długim terminie przydatności,
– koców, pościeli oraz środków czystości,
– artykułów dla dzieci, takich jak pieluchy, mleko w proszku, zabawki,
– karmy i produktów dla zwierząt
Dary te można składać w bibliotece szkolnej, która znajduje się na parterze w budynku B.
Prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy do puszek, które zostaną przekazane potrzebującym.
Każdy, nawet najmniejszy gest pomocy ma ogromne znaczenie. Wierzymy, że razem możemy przywrócić nadzieję i godność osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji.
Zespół Szkół Nr 1 w Hrubieszowie
ul. Zamojska18A