RUSZYŁA REKRUTACJA DO PROJEKTU (BRANŻA GASTRONOMICZNA)

Już wkrótce wybrani zostaną uczniowie, kształcący się w zawodach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz, którzy będą uczestniczyć w projekcie nr 2024-1-PL01-KA121-VET-000212948.
Jego główne cele to m.in: nabycie kwalifikacji i umiejętności zawodowych uczniów, podwyższenie kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego, rozwinięcie wśród uczestników wiedzy, świadomości i ekspresji kulturowej, zwiększenie inicjatywności, przedsiębiorczości oraz umiejętności odnalezienia się w środowisku wielokulturowych aglomeracji europejskich oraz zwiększenie atrakcyjności ucznia na rynku krajowym i zagranicznym oraz wspieranie uczestników kształcenia i doskonalenia zawodowego w zdobywaniu i wykorzystywaniu wiedzy, umiejętności i kwalifikacji; przygotowanie młodzieży do wejścia na współczesny rynek pracy.
Regulamin i formularz dostępne są w sekretariacie szkoły i na naszej stronie internetowej: https://zs1hrubieszow.pl/projekt-erasmus/