PROJEKT GRAFICZNY, LOGO, HASŁO

Postanowiliśmy nieco zmienić formułę konkursu, który ogłosiliśmy jakiś czas temu.
Czekamy już nie tylko na Wasze twórcze logo, ale także projekty graficzne, hasła, krótkie teksty, których zadaniem jest przedstawiać negatywne skutki palenia papierosów, by zniechęcać do sięgania po nie.
Wykonujecie projekt koszulki z hasłem, krótkim tekstem lub obrazem, który ma zniechęcać do palenie papierosów (Wasza praca w żaden sposób nie może odnosić się do konkretnych osób, ani naruszać praw autorskich już istniejących wytworów).
Zadbajcie o to, by intrygowała, zaskakiwała. Może też zawierać elementy humorystyczne.
Twórczą pracę można wykonać w wersji papierowej lub elektronicznej.
Format pracy plastycznej nie może być większy niż A4.
Prace przyjmuje Pani Joanna Kliszcz (Budynek B, sala 111) do 26 stycznia 2024 r.
Prace konkursowe zostaną zaprezentowane w holu szkoły, a zwycięzcę wyłoni głosowanie, w którym wezmą udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.
Autor najlepszej otrzyma nagrodę rzeczową.
Prace, które dotychczas wpłynęły do organizatora również będą podlegać ocenie.
Konkurs wpisuje się w realizację działań wychowawczo – profilaktycznych szkoły.
Bardzo wierzymy w Waszą pomysłowość i kreatywność – Wy też w nią uwierzcie!