KONKURS “MEDIACJA SPOSOBEM NA KONFLIKT”

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Hrubieszowie jest organizatorem III edycji konkursu „Mediacja sposobem na konflikt”.
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy na temat mediacji, jako konstruktywnego sposobu rozwiązywania konfliktów i sporów, promowanie mediacji i kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji, w tym mediacji rówieśniczych i zachęcenie uczestników konkursu do udziału w obchodach Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji ’2023.
Organizator dopuszcza formę pracy plastycznej, plakat oraz grafikę komputerową. Na pracy mogą być umieszczone napisy i hasła promujące mediację, w tym mediacje rówieśnicze.

Prace należy składać w gabinecie pedagoga szkolnego do dnia 29 września 2023 r.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o wcześniejszy kontakt z Panią Moniką Jabłońską w celu pobrania dokumentacji.