POMAGAMY UKRAINIE!

W związku z sytuacją panującą na Ukrainie szkoła przyłącza się do akcji pomocy potrzebującym. Na terenie placówki będzie zbierana trwała żywność: cukier, wafle ryżowe, małe soczki w kartonach, woda w małych butelkach, musy owocowe, dania gotowe (w słoiczkach) dla niemowląt, pieczywo chrupkie, batony energetyczne, mleko UHT, kawa, herbata, konserwy, w opakowaniach próżniowych: sery, wędlina, kabanosy, środki czystości: chusteczki higieniczne, podpaski oraz naczynia jednorazowe, nowa bielizna osobista dla dzieci i kobiet, koce, folia aluminiowa i woreczki jednorazowe. Przewidywana jest możliwość zbiórki środków finansowych, które wpłacimy na specjalnie uruchomione konto. Zebrane dary można składać do 4 marca (piątek) w gabinecie pedagoga szkolnego.