STWÓRZMY ZIELONY ZAKĄTEK I PRZYJAZNĄ PRZESTRZEŃ!

Drodzy Uczniowie!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji! Chcemy wspólnie posadzić rośliny koło naszej szkoły, aby uczynić okolicę jeszcze piękniejszą, bardziej przyjazną i bardziej eko.

Chcielibyśmy, aby wiosną przy kilku alejkach pojawiły się kolorowe roślinki, które aż do jesieni będą cieszyć oko.
Prosimy, przynieście swoje ulubione rośliny, mogą to być byliny, krzewy ozdobne lub małe drzewka.
Liczymy zwłaszcza na młodzież, która brała udział w ostatnim wyjeździe do Grecji i zgodnie z założeniami projektu nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000135467 rozwijała wiedzę w zakresie ekologii i ochrony środowiska.
Na Wasze rośliny, które z wielką przyjemnością posadzimy koło szkoły, czekamy do przyszłego wtorku – 8 października.
Można je przekazać Paniom sprzątaczkom w budynku A.
Razem stwórzmy wspaniały, zielony zakątek i przyjazną przestrzeń!